faaliyet alanları

16

Yük Vagonu İmalatı

TCDD Genel Müdürlüğü'nün belirlemiş olduğu genel ve özel talimatlar çerçevesinde, TÜE, UIC kriterlerine göre yolcu ve yük vagonları bakımı, onarımı ve yeni vagon üretimi yapmaktadır. Yolcu Vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sefaköy'de, yük vagonları parçaları imal eden fabrikamız Sivas Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Bilgi için

YOLCU & YÜK VAGONU AKSESUAR ÜRETİMİ

Yolcu vagonlarına firmamız tarafından her türlü vagon tipi için vasistas pencere, havalandırma kanalı ve raf imalatları yapılmaktadır. Ayrıca DMU tip vagonların DM ve M araçları için aksesuar, yolcu bölmesi camları ve hava kanalları imalatları yapılmaktadır.

Bilgi için
aksesuar
raf

MAĞAZA İÇ RAF SİSTEMLERİ

Raf sistemleri alanında 20 yılı aşkın tecrübemiz ve farklı ürünlerle alternatif çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.Farklı sektörlerin farklı  amaçlarına yönelik raf sistemlerini,  pratik ve çok amaçlı olarak geliştirerek üretyirouz. 

Bilgi için

mobilya üretimi

Bilgi ve tecrübelerimizi birleştirerek kalite, güven ve zamanında tam hizmet politikasını misyon edinen firmamız İkitelli OSB 'de toplam 5000 metre kare kapalı alanda 50 kişilik kadromuz ile sektöre hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bilgi için
mobilya
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial