Kalite & Güven

Kuruluşumuzdan bu güne kadar yaptığımız tüm projelerde kalite ve güveni ilke edinerek bir çatı altında hizmet veriyoruz..

Teknoloji

Gelişen teknolojiyi takip edip, geçmişten bu güne kadar olan tecrübemizle en uygun çözümleri üretiyoruz..

Yenilik

Sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda en güvenilir, en yenilikçi çözümleri sunmak için çalışıyoruz..

AR-GE

Gelişen sanayi ve yeni ihtiyaçlara çözüm üretmek için, Ar-Ge departmanımız ile işimizi geliştiriyoruz.

GÖKGRUP YAPI SANAYİ

1980 yılında kurulan firmamız, gruba bağlı bulunan diğer firmalar ile birlikte müşteri talepleri doğrultusunda komple çözümler sunarak ve gelişerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Grubun merkezi konumunda faaliyet gösteren GÖKYAPI Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi / SEFAKÖY, Sivas Organize Sanayi'de faaliyet gösteren şubemiz GÖKRAIL / SİVAS ve İkitelli Organize Sanayi'de bulunan SAYDAM MOBİLYA firmaları ile birlikte günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında, büyük ölçekli birçok önemli proje gerçekleştirmiştir.

GÖKYAPI MAĞAZACILIK
2002 yılından beri gruba bağlı bulunan diğer firmalar ile birlikte müşteri talepleri doğrultusunda çözümler gelişerek mağazacılık konusunda çözümler üretmekteyiz.
www.gokyapimagazacilik.com

SAYDAM MOBİLYA
Mağazıcılık sektörüne 30 yılını vermiş olan Gök Grup ve ahşap mobilya sektöründe 25 yıllık tecrübesi olan Vemay firmasının ortak girişimi sonucu 2016 yılında kurulmuştur.
www.saydammobilya.com

GÖKRAİL
TCDD Genel müdürlüğünün belirlemiş olduğu genel ve özel talimatlar çerçevesinde, TÜE, UIC kriterlerine göre yolcu ve yük vagonları bakımı, onarımı ve yeni vagon üretimi yapmaktadır.
www.gokrail.com

970

PROJE

20

SERTİFİKA

350

PERSONEL

15

ÖDÜL

REFERANSLAR


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial